Hochland - Käse ist unsere Welt

Partnerzy handlowiKontaktMapa stronyWybór języka


O firmieAktualnościPraca&KarieraMedia/PrasaFAQ
Keyvisual
Aktualności

Hochland z nowym logo

06.10.2015
Wyraźniejsze linie wzmacniają logo - Pierwsze produkty z nowym logotypem są na rynku - Aktualizacja projektu identyfikacji wizualnej jest w toku


 

Piękny krajobraz, gdzie jest produkowane pyszne i zdrowe jedzenie, dokładnie takie, jak sery Hochland: To, co wyróżnia logo Hochland od ponad dwóch dekad, to charakterystyczny krajobraz gór nad zielonymi łąkami i napis Hochland.

W międzyczasie rodzina Hochland powiększyła się: zaczynając jako producent sera w Allgäu, firma rozwinęła się w międzynarodową, odnoszącą sukcesy grupę przedsiębiorstw z oddziałami w sześciu krajach. Nazwa Hochland oznacza szeroką gamę wysokiej jakości produktów, w różnych kategoriach sera, która stale wzrasta.

Wraz z odświeżeniem logo oraz nowym projektem opakowań, firma Hochland odzwierciedla swój rozwój. Celem wprowadzonej zmiany było międzynarodowe ujednolicenie wyglądu produktów Hochland i wzmocnienie ich w otoczeniu wzmożonej konkurencji.

Nowy logotyp charakteryzuje uproszczona struktura z wyraźnymi liniami, wzmacniająca kreatywną integrację nazwy marki. Charakterystyczny krajobraz zyskał na znaczeniu. Również czcionka Hochland w czerwonej ramce wyróżnia się, dzięki zmodyfikowanym proporcjom, podczas gdy całkowita wielkość logo pozostaje taka sama. Zapewnia to lepszą czytelność i bardziej przyciąga wzrok na półce serów.

Od teraz nowe logo można znaleźć na pierwszych produktach w ladach chłodniczych w Niemczech, Polsce i Rumunii. Jednocześnie przeprowadzony został kompleksowy relaunch opakowań. Nowy design nadał produktom świeży, nowoczesny wygląd.

Projekt identyfikacji wizualnej firmy jest w toku i wykorzystuje nowe logo, które stanowi jednocześnie logo marki i logo firmy.