Hochland - Käse ist unsere Welt

Partnerzy handlowiKontaktMapa stronyWybór języka


O firmieAktualnościPraca&KarieraMedia/PrasaFAQ
Keyvisual
Aktualności

Hochland Polska w rankingu „Najlepszy produkt 2016 – Wybór Konsumentów“

17.02.2016
Produkty firmy Hochland Polska zdobyły dwie nagrody w 5. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT 2016 – Wybór Konsumentów”.
Produkty firmy Hochland Polska zdobyły dwie nagrody w 5. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT 2016 – Wybór Konsumentów”. Nowe plastry topione Hochland, zwyciężyły w kategorii „SERY” uzyskując  I miejsce i  ZŁOTY MEDAL, a rodzina serów Almette z polskiego mleka zwyciężyła w kategorii „SERY TWAROGOWE” uzyskując także I miejsce i ZŁOTY MEDAL.

Przyznane nagrody to duże wyróżnienie, obie nagrody są uznaniem działań rynkowych prowadzonych w ubiegłym roku. W kwietniu ubiegłego roku Hochland Polska wprowadził na rynek swój kultowy produkt – sery topione Hochland w plastrach – w nowej recepturze i nowych opakowaniach! Z kolei w sierpniu ubiegłego roku na rynku pojawiły się opakowania Almette w zupełnie nowej szacie graficznej, która komunikuje "polskie mleko i naturalne składniki”.

Nagrody i wyróżnienia zdobywane przez produkty z oferty Hochland  są potwierdzeniem ich wysokiej jakości, docenianej przez konsumentów. Firma wykorzystuje sprawdzone surowce pozyskiwane w ramach współpracy z dostawcami, a produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów potwierdzonych certyfikatem IFS (International Food Standard) oraz certyfikatem BRC (British Retail Consortium). Certyfikaty jakościowe potwierdzają, że zakłady Hochland Polska funkcjonują w sposób gwarantujący odpowiedni poziom jakości i bezpieczeństwo produktów, nie pozwalają też zapomnieć o ciągłym doskonaleniu. Hochland Polska dba o dostarczanie klientom produktów o wysokich walorach smakowych, pozwalających komponować codzienny jadłospis w zdrowy i zbilansowany sposób.

Przedmiotem 5. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT 2016 – Wybór Konsumentów” było aż 332 nowości (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) wprowadzonych do dystrybucji między 1 września 2014 a 1 września 2015 roku w ramach 58 kategorii FMCG. Celem badania było zidentyfikowanie, które nowe produkty FMCG zasługują na miano najlepszych. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez instytut GfK Polonia. Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu. Zastosowano w nim reprezentatywną próbę N=1000 respondentów (losowo-kwotową), uwzględniającą rzeczywistą populację Polaków w wieku 18-65 lat. Głos zabrali konsumenci, którzy decydują lub istotnie współdecydują o zakupach dla swojego gospodarstwa domowego, oraz używają objęte badaniem kategorie produktowe.