Hochland - Käse ist unsere Welt

Partnerzy handlowiKontaktMapa stronyWybór języka


O firmieAktualnościPraca&KarieraMedia/PrasaFAQ
Keyvisual
Aktualności

Magazyn Fokus: Hochland wśród 100 najlepszych pracodawców

02.02.2015
Konkurs wyznacza firmy, “gdzie ludzie czują się swobodnie” – Hochland znalazł się na 73 miejscu klasyfikacji generalnej i 9 miejscu  w rankingu branżowym.
Po raz kolejny, magazyn  „Focus“ nagrodził najlepsze miejsca pracy w Niemczech. Po raz trzeci z rzędu firma Hochland znalazła się wśród firm „gdzie ludzie czują się swobodnie”, jak opisano we wstępie specjalnego wydania magazynu „Fokus”.

W porównaniu do roku ubiegłego, firma zrobiła ogromny krok na przód i obecnie znajduje się na 73 miejscu klasyfikacji generalnej. W roku 2014 znajdowała się na miejscu 116,  a w 2013 na miejscu 117.

Które firmy oferują doskonałe warunki pracy? Odpowiedź na to pytanie została ustalona na podstawie ankiety zorganizowanej przez magazyn „Fokus” przy współpracy sieci Xing i platformy rankingowej Kununu. Kandydaci musieli odpowiedzieć na ponad 50 pytań dotyczących np. wyposażenia w miejscu pracy, możliwości rozwoju, kierownictwa i atmosfery. Kluczowym pytaniem było, czy ankietowani polecają firmę rodzinie i znajomym.

Razem do zdobycia było 10.000 punktów. Najlepszy wynik to około 8.700 punktów.

Hochland Deutschland GmbH zdobył 7.605 punktów. W rankingu branżowym (łączącym żywność i napoje, karmy dla zwierząt, artykuły toaletowe i artykuły medyczne) firma zajęła 9 miejsce i tym samym jest najlepszym miejscem pracy w Bawarii w tym sektorze branżowym.

Josef Stitzl, Dyrektor Zarządzający Hochland Deutschland GmbH jest dumny z doskonałego wyniku jego firmy: „Zmotywowani pracownicy wykorzystujący ich mocne strony zapewniają nam długotrwały sukces. Cieszę się, że staliśmy się jeszcze bardziej atrakcyjni dla nich”.

Wszystkie wyniki są szczegółowo przedstawione w obecnym specjalnym wydaniu magazynu „Fokus” „Najlepsi pracodawcy 2015” (luty/marzec 2015).