Hochland - Käse ist unsere Welt

Partnerzy handlowiKontaktMapa stronyWybór języka


O firmieAktualnościPraca&KarieraMedia/PrasaFAQ
Keyvisual
Aktualności

Badanie magazynu Focus: Lepsza pozycja firmy Hochland

01.02.2016
Hochland po raz kolejny został jednym z laureatów rankingu firm niemieckiego tygodnika "Focus". Łącznie przeanalizowano 2000 firm i dzięki uzyskanym głosom, firma Hochland uplasowała się na 60 miejscu.
Firma Hochland Niemcy GmbH znacznie poprawiła swój wynik w stosunku do poprzedniego roku: w 2015 roku Hochland zajął 73 miejsce w rankingu ogólnym.

"Praca z wyróżnionymi firmami to radość", tak stwierdził Focus o zwycięzcach aktualnego badania.

Ranking jest wynikiem oceny wśród 70000 pracowników firm.  W badaniu online, pracownicy odpowiadali na pytania dotyczące świadczeń socjalnych, perspektyw zatrudnienia, wynagrodzenia i ducha zespołu w swoich firmach. Badanie uwzględniło również głosy ponad 11.000 członków organizacji Xing pracujących w jednej z 2000 firm. Po raz kolejny inicjatorzy badania przywiązywali wielką wagę do tego, czy uczestnicy  rekomendowali swoich pracodawców przyjaciołom lub rodzinie: "Jest oczywiste, że tylko ludzie zadowoleni ze swojego pracodawcy będą go polecali."

Wyróżnione firmy mogły uzyskać maksymalnie 10000 punktów. Najlepszy wynik liczył 8500 punktów. Hochland Niemcy GmbH otrzymał 7546 punktów. W swojej grupie, Hochland uplasował się na 6 miejscu (rok wcześniej na 9) i tym samym stał się najlepszym pracodawcą w Bawarii w swoim sektorze.

Wszystkie wyniki badania zostały opublikowane w Specjalnej Edycji magazynu Focus z 30 stycznia.