Hochland - Käse ist unsere Welt

Partnerzy handlowiKontaktMapa stronyWybór języka


O firmieAktualnościPraca&KarieraMedia/PrasaFAQ
Keyvisual
Aktualności

Hochland Na Gorąco – ODKRYCIEM ROKU z tytułem DOBRA MARKA 2016!

27.05.2016
Sery Hochland Na gorąco! zostały wyróżnione tytułem DOBRA MARKA 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma - w kategorii ODKRYCIE ROKU.
Wyróżnienie DOBRA MARKA 2016 przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

W ramach Programu Dobra Marka już po raz siódmy zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Hochland „Na Gorąco!” to propozycja dla tych, którzy w kuchni cenią wyśmienity smak i wygodę przyrządzania posiłków. Są idealne na śniadanie, jako przekąska w ciągu dnia czy na rozgrzewającą kolację. To uniwersalny, wygodny sposób na oryginalne przekąski i potrawy, które dodadzą pozytywnej energii.

Nowy produkt Hochland Na gorąco! zdobywa serca i podniebienia konsumentów i coraz częściej gości w ich lodówkach i na stołach! Od początku roku w różnych mediach (telewizja, kino, Internet, nośniki zewnętrzne, punkty sprzedaży) trwa intensywne wsparcie dla plastrów Hochland Na Gorąco! Efektem tego wsparcia jest rosnące zainteresowanie produktem ze strony konsumentów, którzy coraz częściej sięgają po naszą nowość na sklepowych półkach.

Organizatorem Programu Dobra Marka jest Redakcja Biznes Trendy przy dzienniku Rzeczpospolita.